Wyjaśnienie

7 Odpowiedzi, 11293 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

Alex może dasz jakieś wyjaśnienia odnośnie fp na fb, hodowli, skrzynek eventowych.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2022, 08:04 PM przez KonekoChan.)
Co do hodowli to moja zasługa możecie mi podziękować Big Grin bo kiedyś w jakimś poście pisałem co mogą jeszcze popsuć i jak widać skorzystali z tego xd

Ps. Alex oczekuje jakieś nagrody za wykorzystanie mojego pomysłu.
Moje zapytanie zostało usunięte w którymś poście także miej się na baczności :>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2022, 09:45 PM przez TheCitizen.)
(08.05.2022, 09:45 PM)TheCitizen napisał(a): Moje zapytanie zostało usunięte w którymś poście także miej się na baczności :>
Bo nie odnosił się do tematu eventu. A skoro, że ten temat w której jesteśmy obecnie to można praktycznie napisać o... wszystkim. 

> Co z fanpage? Krótko mówiąc, czekamy dalej na odpowiedź od "cukierberga" i jego wspaniałego bota. 
Jestem pewny, że odblokują stronę a za co tym idzie przedłużenie konkursu + nowe konkursy. Na obecną chwilę nic nie poradzimy na to dopóki nie odpiszą na odwołania lub nie odblokują fp. 


> Co z hodowlą? 
Krótko mówiąc, będzie zmiana. Tylko trzeba poczekać. 


> Co z codziennymi zadaniami? Trwają testy i balansowanie tego wszystkiego (z czego wątpię) 
> Co z ... innymi zmianami? Jest tylko dwóch adminów... Mało jak na grę.
1. Fanpage
Krótko mówiąc mamy bana. Za co? Tego niestety jeszcze nie wiemy bo ban jest od bota Facebooka, a ten nie podał konkretnej przyczyny tylko link do całego regulaminu. Na odpowiedź z supportu czeka się dłużej niż na odpowiedź na temat błędu w walkach w naszym centrum zgłoszeń w grze więc obawiam się, że jeszcze trochę to może potrwać.

2. Hodowla
W czasie eventu poprawiliśmy błąd liczenia wartości Pokémonów (wiem jak to brzmi...), który był w kodzie już od dawna i został wykryty przy okazji poprawy jednej z akcji zadania codziennego. W skrócie cześć ceny była liczona starym wzorem, a część nowym. Efektem poprawki jest obniżenie wartości niektórych spotykanych Pokémonów co przekłada się na niższe zyski w lokacjach. W jednych jest to bardziej odczuwalne, a w innych mniej. hRs pracuje nad zmianą wzoru żeby ceny wróciły mniej więcej do tych poprzednich.

3. Skrzynki eventowe?
I co nie lepiej od razu wyjaśnić tylko czekać aż gracze będą po was cisnąć :p

Odnośnie skrzyń na początku wszystko ładnie leciało a teraz podobno pełno probówek leci. Tu najlepiej gdyby sphinx coś napisał bo od niego jest te info
(10.05.2022, 11:24 AM)KonekoChan napisał(a): I co nie lepiej od razu wyjaśnić tylko czekać aż gracze będą po was cisnąć :p

Odnośnie skrzyń na początku wszystko ładnie leciało a teraz podobno pełno probówek leci. Tu najlepiej gdyby sphinx coś napisał bo od niego jest te info
POD PRESJĄ LEPIEJ SIĘ PRACUJE :d
Pozdrawiam Cieplutko  Heart
Dokładnie Big Grin

1. Fanpage jest przywrócony. Powodu blokady niestety nie otrzymaliśmy Smile
2. Hodowla jest poprawiona. Robimy jeszcze drobne poprawki ale z pewnością nie ma już na co narzekać.

Zamykam.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości