Gracze

80 Odpowiedzi, 79718 Wyświetleń

- naprawa zadan codziennych
- lepsze mini-eventy
- wiekszy przelicznik ph-jen
- nowe zadania samsona
- jakis content z oddawaniem przedmiotow/pokow, aby targ odzyl
- zdjecie ograniczen na zetki i opaske w turkach
- zwroty

macie na szybko w uproszczeniu jak mozna ozywic gre, jeszcze pewnie inni by cos od siebie dodali

ale znamy juz wasze zdanie w niektorych kwestiach, wiec nie dziwi, ze jest coraz gorzej Wink
Zdjęcie widełek = więcej przedmiotów na targu za Yeny
Luz, nie ma problemu urlop to urlop. Aczkolwiek chętnie poznam twoje zdanie w sprawie pierwszych kilkunastu wątków z tego tematu.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Masz na myśli unban na 10 lecie? Big Grin Nie ma na to szans Smile
(13.07.2022, 07:13 PM)Alex napisał(a): Masz na myśli unban na 10 lecie? Big Grin Nie ma na to szans Smile
Akurat napisał o wszystkich kilkunastu tematów nie konkretnie o tym pierwszym. Swoją drogą są wakacje więc zawsze można zachęcić graczy do klikania dając więcej 2xexpa
Zaraz mini event 2x exp później event. Jeszcze dać z 2 mini eventy i po wakacjach
A może cała reszta pomysłów ?Smile
(13.07.2022, 07:13 PM)Alex napisał(a): Masz na myśli unban na 10 lecie? Big Grin Nie ma na to szans Smile

To również ale też wszelakie pomysły które zostały nie uwzględnione we wcześniejszej wypowiedzi. Choćby pomysły Sokki wydają się całkiem przystępne i wydaje mi się że zaraziło by graczy do większej aktywności bo z tego co mi wiadomo trochę spada. Aczkolwiek zakładam że jest jak w twoim przypadku wina wakacji no i urlopu rzecz jasna. Aktualnie nie mogę przypomnieć sobie w którym temacie została zamieszczona propozycja ale była ona odnoście własnego wyboru stylów CSS w grze. Mało znaczącą i dość łatwy kod a może spowodować u niektórych graczy zadowolenie z własnego wykreowanego wyglądu.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2022, 10:57 AM przez Piter. Powód edycji: Drobne poprawki. )
Pogrupowałem wasze pomysły w kategorie i postaram się je krótko podsumować.

Błędy
  • Naprawa błędów zadań
  • Naprawa błędów walk
Błędy to temat na lipiec i sierpień. Ja będę poprawiać błędy ogólne i walki, a hRs już teraz pracuje nad codziennymi i w następnej kolejności nad innymi zgłoszonymi problemami z zadaniami. 


Targ
  • Zmiana kursu PH
  • Zlikwidowanie widełek
  • Nowe zastosowania dla przedmiotów aby ożywić targ
Do zmiany kursu nadal nie jestem przekonany ale temat widełek omawialiśmy z hRs i zespołem już jakiś czas temu i na pewno będą w tym temacie zmiany. Jakie to będą zmiany to dowiecie się w swoim czasie.
Jak najbardziej jestem za znalezieniem zastosowania dla przedmiotów żeby pobudzić targ ale nie podoba mi się tworzenie kolejnego skupu lub dodanie ich jako kolejnej rzeczy do oddania w zadaniu. Jestem bardziej za wykorzystaniem im w którymś z elementów gry, warsztacie czy zupełnie czymś nowym. Tutaj brakuje nam pomysłów Smile 


Turnieje
  • Zdjęcie ograniczenia kryształów Z w turniejach
  • Zdjęcie ograniczenia opaski w turniejach
Zastanowię się nad rozwiązaniem tego problemu. Z jednej strony macie racje że przez to mniej Pokémonów zapisuje się do turniejów, ale z drugiej wykorzystywanie tego samego kryształu/opaski na kilku pokemonach nie do końca mi się podoba.


Bonusy i nagrody
  • Bonusy za lvl (bonus do statystyk)
  • Zwiększanie ilość PA za poziom
  • Zwiększenie yen ca pracę
  • Codzienny bonus przy logowaniu - zmiana nagród na ph
Nagrody za pracę mamy rozpisane tutaj https://forum.pokewars.pl/thread-27.html i myślę że w końcu weźmiemy się za tę aktualizację.
Codzienny bonus był zmieniany jakiś czas temu z tego co pamiętam. Możemy ponownie zajrzeć do tego tematu ale nie jestem za rozdawaniem PH na lewo i prawo.
Bonusy za lvl w formie yen i przedmiotów są moim zdaniem OK. Warto przemyśleć rozbudowanie systemu bonusów zależnych od poziomów bo ten który mamy jest przestarzały i kończy się na niskim poziomie.
Obawiam się że zwiększenie PA spowoduje zbyt duże różnice między szansami graczy. W tej chwili nie mam zdania na ten temat - trzeba zrobić analizę.


Wygląd
  • Możliwość ustawienia własnego wyglądu strony (kolory)
  • Zmiana wyglądu profilu poprzez zakup lub osiągnięcie
Podoba mi się pomysł zmiany profilu zależnie od osiągnięć. Zmiana koloru gry z ustawień nie zostanie dodana. Jak ktoś chce to można pobrać wtyczkę do przeglądarki i zmienić kolory samemu.


Zadania
  • Zadania i wyzwania mobilizujące do rywalizacji i klikania
  • Więcej wyzwań czasowych
  • Więcej mini-eventów
Dodanie więcej rodzajów i zwiększenie częstotliwości wyzwań czasowych to nie problem. 
Mini-eventy myślę że są w rozsądnych odstępach. Kiedyś był jeszcze pomysł codziennych/weekendowych efektów w stylu "Świetna pogoda - pokemony występują o 10% częściej niż zwykle" - może to warto byłoby dodać do gry?


Reklama
  • Rozbudowanie systemu poleceń
  • Reklama gry
Rozbudowanie systemu poleceń - o tym pisałem przy okazji postu na temat Galar. Tymczasowo prace nad tym zostały wstrzymane tak samo jak nad mailingiem ale na pewno je wznowimy. 
Reklama na Facebook jest cały czas aktywna i sporo osób zakłada z niej konta. Problem jest w tym że niewiele nowych osób zostaje z nami na dłużej. 
Nowy gracz w tej chwili jest dosłownie prowadzony za rękę i ma wiele bonusów które sprawiają że wbicie pierwszych 20 poziomów jest banalne.
Jeśli chodzi o reklamę na instagram/tiktok/YouTube to zwyczajnie brakuje nam contentu który będziemy tam umieszczać. Wrzucanie byle czego mija się z celem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2022, 12:11 PM przez Alex.)
Myślę że może cbyć to losowy film z warsów na tiktoku z podanym kodem do wykorzystania na jakieś bonusy np. na start chociaż lepszą opcją był by kod dla wszystkich gdyż jak ktoś chce wykorzystać kod to musi wbić na tiktoka jak wbija na tiktoka to nabije wyświetlenie (jedno albo więcej jeśli nie zatrzyma wideo które będzie się odtwarzać parokrotnie zanim wykorzysta kod) im więcej wyświetleń tym więcej zasięgów.
Kolejny pomysł to np. od czasu do czasu rozdać coś na tiktoku. Przykładowo pokemon eventowy na 1lvlu aby wziąć udział w konkursie trzeba zostawić follow i napisać komentarz o treści np. Pokewars xD (nabijanie komentarzy=zasięgi)

Pisałem to na szybko mam nadzieję że zrozumiałe.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości