pokemony shiny

4 Odpowiedzi, 3802 Wyświetleń

Witajcie,
Jestem z Wami już jakiś czas. Nie widziałam świetności gry, ale czytam często na czacie, że było lepiej, ciekawiej, z większym powerem. Mam propozycję, która może troszkę ożywi grę.
Na czacie handlowym czytam nieustanne prośby o jedne i te same poki shiny potrzebne do zadań. Cała masa innych pokemonów shiny leży odłogiem w poke box lub wisi miesiącami na targu. Może gdyby pojawiły się zadania, w których wymagane byłyby do oddania inne pokemony shiny rozwiązałoby ten problem? Podobnie można byłoby dodać zadania ze złapaniem zwykłych pokemonów. Ci, którzy lubią polować mieliby ubaw, a dla leniuszków byłby targ.
Pomyślcie proszę o tym, gra jest ciekawa i szkoda, że nie cieszy się już taką popularnością jak kiedyś. Może jest to jedna ze zmian, która wpłynęłaby na poprawę jakości zabawy?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2022, 11:22 AM przez qathin.)
Misja z oddaniem pokemonów shiny określonego typu już jest i u samsona i u tygodniowego (zapomniałem nazwy). Także jest już to wprowadzone.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Wiem, chyba nie do końca zrozumiałeś mój post.
Chodziło mi raczej o zaangażowanie innych pokemonów, nie ciągle tych samych, ale generowanych losowo. Wówczas te, które obecnie nie są nigdzie potrzebne poza hodowlą znalazłyby też swój udział w grze.
Zrozumiałem Tongue za moich czasów w samsonie pzm trzeci/czwarty istniała misja oddaj pokemony typu fire itd nie wiem czy istniały wszystkie
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
mam 3 inne pomysły by pozbyć się nadmiaru shinów z gry

w czasie mini i dużych eventów pojawia się oak i w zamian za shina oferuje nam jakieś tam itemy

-II- w zamian za określoną ilość shinów oferuje nam 4 zasłoniete karty a po kliknięciu na jedną z nich odsłania się 1 shiny pokemon albo pokemon z wcześniejszych eventów i szanse spotkania rzadkich shinów muszą być odpowiednio ustawione by nie trafiać ciągle na sh druddigona xd myślę że to była by bardzo fajna atrakcja w eventach (dodatkowo mozna to połączyć ze stowarzyszeniami i tym dziwnym wieżowcem otóż taką wymianę oak oferował by tylko graczom w których stowarzyszeniu jest postawiony ten wieżowiec albo wieżowiec oferował by np dodatkowy los w takiej wymianie ale to już by było wedle uznania adminów gry)

3 sposób to również wymiana w czasie eventów otóż w grze istnieją plany skrzynki księżycowej skoro ma się kisić i leżeć bezużyteczny plan w warsztacie to mozna go wykorzystać bo czemu oak nie miał by zaoferować 1 kwiatu lunarnego i 1 gwiezdnego kamienia za 1 shiny pokemona po 2 takich wymianach już by można było stworzyć taką skrzynię a i shiny poki by się gracz pozbył (nie wiem jakie tam były zawartości w tej skrzyni ale to można ustawić by było coś wartościowego np masterball bilety do regionów junipery )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2022, 01:15 PM przez magi91magu.)



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości