Podobał Ci się event?
Tak
66.67%
6
Nie
22.22%
2
Nie mam zdania
11.11%
1
9 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Event: Psychiczna Aura

7 Odpowiedzi, 16586 Wyświetleń

Cześć, w tym temacie możecie umieszczać opinie na temat ostatniego eventu Psychiczna Aura.
Event ten był jednym z fajniejszych jakie grałem w tej grze liczę że następny będzie tak samo dobrze zrobiony i tak fajny  Big Grin
Nie byłem na nim osobiście ale coś nie coś wiem. Duży + możliwość redukcji Berry no i nawet fajny drop w nich. Wydaje mi się że trochę przesada z tym rezerwatem pełnym resztek i wgl ale nie wiem jak wygląda w tej sprawie sytuacja z targiem. Pora na minusy Tongue legendy w sklepiku... Będę trzymał się tego że jest to jeden z gorszych pomysłów za dużo legend nikt nie będzie chciał ich kupować albo już nie chce. Było jakieś zadanie eventowe które wymagało bardzo dużo czasu w porównaniu do innych nie pamiętam jakie ale było przy tym roboty Tongue.
Z drugiej strony pokemony eventowe super że ciągle się pojawiają nowe tak samo jak i lokacje.

Ocena 7/10
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Dzień dobry

+:
- event trochę inny ogólnie niż poprzedni;
- fajne zagadki;
- ograniczenia czasowe w zagadkach;
- sporo zadań ukrytych;
- zadanie z podpowiedziami w lokacjach;
- promowanie w zadaniach znajomości pokedexu;
- 2 rodzaje zadań rankingowych, gdzie robienie jednego trochę ogranicza postępy w drugim i tylko jedno jest punktowane do sklepiku. Długa "runda" aby zrobić zadanie sprawia, że gracze na sąsiednich pozycjach nie wiedzą na jakim etapie jest drugi i rywalizacja się napędza. Poza tym daje to innym graczom poczucie, że "tylko 3 rundy przekręcę i wbijam do top XX";
- zadanie z nauką ataków psychic <3


-:
- długi czas wczytywania strony na wersji mobilnej, gdy walka trwa 50 rund. Na poprzednim evencie na czacie gadaliśmy z graczami i nie byłem jedynym takim przypadkiem. Nie wiem czy to wina sprzętu czy internetu. Problem nie występował, gdy walka trwała np. 48 rund;
- problemy z wczytywaniem się grafik do zagadek. Tu wystarczył relog, ale tak czy siak problem występował;
- w wersji mobilnej podczas wydarzenia z oddawaniem berry w ramach losowania nagród przydałby się na dole przycisk "wędruj dalej". Nie pamiętam jednak czy przy innych wydarzeniach był taki przycisk;
- legendy w sklepiu eventowym; był to jedyny powód, dla którego brałem się za event, bo tak to bym olał. Możliwe, że z podobnego założenia wyszliście. Rozwiązanie takie psuje grę, ale chociaż zachęca ludzi do zbierania po 7 tys. punktów, aby oddawać legendy po cenach niewspółmiernych do zaangażowania Smile
Regiś <3
Co do walki z 50 rundami pośrednio wina leży po dwóch stronach. 50 rund to dużo do załadowania i ja miałem problem przy o wiele krótszej ilości rund zależy od internetu z drugiej strony gdyby system walk nie był w PHP a w JS nie powinno być takiego problemu tudzież pojawia się problem że to cały remake gierki co raczej nie wchodzi w grę. Co do losowania nie wiem Tongue ale uważam że mobilki.powimny zostać usprawnione na przykład nie można jakby zablokować Balli itd wiem... Istnieje wersja na komputer do zmiany ale to bolesne latać tym biednym paluszkiem maraton po ekranie Tongue

Bym zapomniał grafiki... Ten problem jest z powodu prawdopodobnie chatu Tongue jeśli wchodzisz na chat zauważyłem przynajmniej kiedyś tak było że po jakimś czasie gra zwalniała tempo jakby chat działał w tle i ciągle coś przetwarzał nie wiem czy tak jest na pewno nie zaszkodzi sprawdzić. Dobrze że relog działał Tongue ja musiałem odkładać urządzenie na kilkanaście minut żeby tak zwanie ostygł xD

Jeszcze na koniec mała propozycja do gry nie chce mi się robić do tego osobnego wątku... Proponuję aby możliwość kolejności Balli była osobna dla telefonu i komputera bądź co będzie łatwiejsze gotowe ustawienia Balli
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2022, 05:20 PM przez Piter.)
(23.11.2022, 09:49 AM)Alex napisał(a): Cześć, w tym temacie możecie umieszczać opinie na temat ostatniego eventu Psychiczna Aura.
super był brakuje mi tylko jeszcze łatwiejszego poziomu...

takiego dla mnie Big Grin
Event wyśmienity, pierwszy raz od eventu z wesołym armaldo chciało mi się klikać i go konczyć, fun jak nigdy, oby wiecej takich, możliwie jakas serie regionow v2?
ogółem spoko event ten kociołek trochę do kitu jak ktoś zaczynał ale tak to git fajne było to że dodaliście jakąś lokacje typu Mroczny Rezerwat Smile



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości