Reanimacja gry

58 Odpowiedzi, 16060 Wyświetleń

Na YouTube nie ma co liczyć gdzie nie ma większego contentu w tej grze Pokewars, gra polegająca na samym klikaniu i rozmawianie z widzami (przykładem jest niszczyciel w obecnych czasach, a wcześniej sliwabird itd.) Samo klikanie w lokacje nie sprawia już to frajdy dla większości graczy i to trzeba mieć na uwadze.
Samo zaproszenie ludzi do gry przez refilink nie ma jakoś efektu "wow" z upływem wieku.

Ale za to propsuję zmianę w skrzynce stowarzyszeniowym, podaję jak ktoś nie przeczytał:
hRs : Skrzynia Stowarzyszeń - Dokonaliśmy zmian w zawartości Skrzyni Stowarzyszeń. Obecnie znajdziecie tam między innymi: losowe pokemony do zadań Samsona, losowe przedmioty do zadań Samsona, losowe kryształy, losowe berry, losowe kamienie.

Zdecydowanie to idzie w dobrą stronę o ile pokemony do zadań Samsona jest bardzo rzadka od tych wszystkich. Mnie się zastanawia, czy redki sprawdzili czy ktoś nie zgromadził skrzynie stowarzyszeniowych przed zmianą.
Chciałbym powrócić do Instagrama, spójrzcie że teraz zorganizowany został konkurs artystyczny. Czy nie byłoby przyjemnością dla graczy jakby wszystkie prace które wzięły udział po ogłoszeniu wyników, zostały udostępnione na profilu ig? Big Grin Aż tak wiele okazji na to nie będzie bo nie będziecie co rusz organizować konkursy w tej dziedzinie bo zaraz gracze wyjdą z pretensjami że ciągle faworyzujecie osoby które są kreatywniejsze/ potrafią ładnie rysować. To również byłby ciekawy materiał na youtube czy tiktok.
Alex ja myślę, że kolejną mała zmianą, ale potrzebną i pozwalającą nam iść do przodu jest : LOTERIA PH gdzie do wygrania jest normalny pok na 1 lvlu który nie ma na nic wpływu.
Dajcie tam sh poki na 1 lvlu. Przecież nawet jak rozdacie raz na pół roku sh absola nic to dla was nie zmieni, ale ludzie zaczną kupować bilety za PH licząc, że uda im się zdobyć poka do samsona.
Ovo +1

Co do konkursu to super pomysł by opublikować pracę w socjalach. Tylko wtedy powinien znaleźć się na nich nick albo jakikolwiek podpis autora + nazwa gry. Takie prace często viralem latają po Internecie i na pewno wygenerują większy ruch niż jakieś puste posty
Prace na sociale mogłyby być wrzucone dopiero po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników. Gdybyśmy od razu je wrzucili to autorzy byliby znani dla oceniających i ich ocena mogłaby nie być uczciwa.
Nie no jasne, o to mi chodzi, żeby wrzucić je po zakończeniu. Te posty nie miałyby samego konkursu promować tylko grę. Pasowałoby tylko do wymagań pracy dodać wymóg nazwy gry w jakimś widocznym miejscu, ewentualnie sami moglibyście dodać logo

Swoją drogą to konkurs internetowy na lajki to jest również dobry pomysł. Wygeneruje na pewno jakis ruch. Wygra ten, który zmobilizuje najwięcej znajomych - to pewne ale o to chodzi w internetowych konkursach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2023, 11:50 AM przez Pewny.)
Tik Tok to też dobry pomysł, w formie "rolki" wideo będzie miało prawdopodobnie większy zasięg.
Na YouTube też podobnie mogłoby to działać, w połączeniu z dobrą i systematyczną reklamą wszystko powinno wrócić do dobrego stanu Big Grin
Tzw. Shorty są o tyle wygodne, że można wyróżnić wideo i po wpisaniu chociażby słowa pokemon, wyskakiwały by te wyróżnione filmy. (Na tt to samo)
Na Youtubie jest też system monetyzacji i za shorty również serwer by zarabiał (1k wyświetleń to 9-20 groszy) + normalne wideo (nawet do 2 złotch za 1k wyświetleń), ale tu trzeba jeszcze wliczyć zarobki od standardowych reklam co daje większe zyski.

Do popularniejszych youtuberów również można napisać z prośbą o reklamę Tongue
Są osoby, które z pewnością byłyby w stanie wyłożyć nawet z własnej kieszeni kasę, żeby jakiś youtuber zareklamował.

Na ten moment wszystko idzie w imponującą stronę(mi się podoba), oby tak dalej Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2023, 06:09 PM przez James.)
Reklama Ok, jednak pamiętać należy o nikłym wsparciu dla nowych osób w grze oraz o zniesmaczeniu na czacie zasiedziałych graczy…
Wątek trochę umarł ale też chciałbym dodać 5 groszy. Big Grin 

1. Legendy w sklepiku
Pierwsze najważniejsze dla mnie, kiedyś z mojego pomysłu na forum wprowadzono, że za wygranie całego dużego eventu można było wygrać legendę.
Nie wiem kto wpadł na pomysł dodania legend za punkty w sklepiku ale no nie pochwalam.

2. Brak dużych eventów
Kiedyś sporo graczy pisało swoje eventy i wysyłało propozycje do Czerwonych żeby je wprowadzić, myślę że to dzięki nim były one tak często.

3. Przelicznik PH
Rozumiem pomysł Pewnego ale tutaj jestem połowicznie za Alexem. 

Zwiększenie blokady do 1:15 to tylko utrudnienie dla nowych. Wprowadzisz 1:15 ludzie kupią, ludzie skupią sytuacja się nie zmieni.
Ph za pln jest strasznie drogie ale może to i dobrze.

4. Zmiany na minus - Brak Fair Play
Posiadasz 261.195 punktów rankingowych co oznacza, że jesteś na 30 pozycji w rankingu ogólnym.-06-01-2021 
Początek 2021 roku byłem top 30 gry 260k pkt z tego co liczę to grałem dla takiej pozycji z 5 lat?
teraz prawie 2 lata później top 30 to 441k pkt co ciekawe chłopaki z około top 30 mają 700-900 lv ja tez mam 700 Big Grin MAGIA
Strzelam że to głównie przez wprowadzenie legend do sklepiku, gracze za tydzień klikania dostawali 5kkk potem 4kkk teraz 3kkk i mniej bo rozwaliliście rynek legend
ale jeśli gracz przeklikał 3-4 eventy to szacujmy że zarobił 15-20kkk za samą nagrode.
 

Uważacie że teraz legendy w sklepiku powinny być usunięte bo zaraz niektóre z nich będą tańsze niż rzadkie shiny?
Ludzie w 2 lata zrobili tyle co ja w 5 lat i teraz usuniemy to bo hej nagle nie pasuje.
przez większość czasu klikałem przelicznikiem chyba 1:13 na zielonych, teraz byle lokacja z 1 wyspy mi daje jakieś 1:17.
Dość drastyczne zmiany nie? 
nie wiem co z tym zrobić, ale usunięcie takich zmian to teraz bardzo nie Fair Play względem graczy którzy nie grali w momencie gdy legi były w sklepikach eventowych i nie klikali za 1:25 w lokacji. 
Przyjdzie taki gracz, dowie się ze 2 lata temu legendy były w sklepikach a dzisiaj kosztują 9kkk bo juz sie nie da zdobyć.
Gdyby ktoś mnie spytał o zdanie przed legendami w sklepiku powiedziałbym NIE, natomiast na pewno dało by to sie zrobić lepiej.
Mleko sie rozlało. 
 
5. Handel
..... XD

Tak na koniec 

Tematy tego typu powstają od jakiegoś 2018? No nie wyciągniecie tej łodzi Big Grin (nawiązując do metafory gracza z poprzednich wypowiedzi)

Pozdrawiam cieplutko
Tysiak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości