Targ

92 Odpowiedzi, 120169 Wyświetleń

(24.03.2022, 10:42 PM)pikkaa napisał(a):
(14.02.2022, 11:17 AM)Hissatsu napisał(a): Tak wielkomyślnie Crisss i reszta mówicie o zniesieniu widełek, bo ceny za niskie.
Ale nie pamiętacie czemu w ogóle takie widełki powstały?
Ceny były absurdalnie / niebotycznie wysokie za byle co, a tylko dlatego, że ktoś sobie tak wymyślił.
Chociażby korony doświadczenia co były wszystkie skupione i wystawione po 7kk najmniej?
Nie jest to zdrowe.

Ewentualnie może się samo to sprowadzi na sprzedaż w yenach.
Z radością kupię koronę za 7kk- taką kwotę klikaniem jestem w stanie zrobić w 1 wieczór. Też uważam że ustalanie ceny max na obecnym poziomie to jakaś porażka - kiszę itemy bo za takie kwoty jakie proponuje targ nie opłaca się sprzedawać. Sprzedaję poki na niskich lv - i z tego mam na zakupy a jak czasem trzeba wydać PH to się wydaje i tyle.


Nie mów, że "tyle masz", bo ty nawet kompletnie nie klikasz.   Wink

I to tak dość widać. 

Plus koronę za 7kk kupisz? To bierz wszystkie teraz.
W normalnych, pierwotnych cenach była po 4-5kk, także przepłacaj.  Big Grin
"끝" 
jest zbyt dużo yen na grze po co gracze mają wystawiać itemy za coś co w dziczy zarobią w ciągu 10 minut
niektórzy tez boją się pushu przy wymianach y na ph gracze muszą jakoś te ph zdobywać inaczej czyli wystawiają przedmioty w ph (bo pokemony w ph strasznie rzadko chcą schodzić a dlaczego? ... bo inni wolą je kupować w Y które dużo szybciej zarobią niż ph) a nie wszyscy chcą te ph kupować a premium i przedłużenie kosztuje Tongue dlatego wystawiają z nadzieją że zarobią te ph
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2022, 12:58 PM przez magi91magu.)
Minęło ponad 10 miesięcy od rozpoczęcia tego wątku i mam pytanie jak tam przywróciliście targ już do życia? Smile



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości